Wielozadaniowość – 10 URZĄDZEŃ W 1

10 URZĄDZEŃ W 1

Security Clean to aż 10 urządzeń w jednym. Koniec z mopami, detergentami, miotłami, zmiotkami i innymi środkami czystości.

 

WELMAX SECURITY CLEAN

 

MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA NA RÓŻNYCH PŁASZCZYZNACH

Dywany, podłogi, laminaty, fugi, tapicerki, płytki, kamienie, a nawet kostka brukowa – Security Clean wyczyści nawet najtrudniej dostępne miejsca!

NIE WYMAGA UŻYCIA WORKÓW I FILTRÓW.

Wystarczy woda i ewentualnie odrobina detergentu, żeby bez trudu wyczyścić nawet te trudne powierzchnie. Kilka kropel olejku zapachowego sprawi, że nasze sprzątanie stanie się dodatkowo aromaterapią.

PRZYJAZNY ALERGIKOM

Specjalny system potrójnej filtracji, w tym filtr HEPA pozwala zachować najwyższe standardy higieny oraz wykurzyć z domu roztocza i alergeny. Przy Security Clean alergia przestanie być problemem!

CHRONI KRĘGOSŁUP I OSZCZĘDZA CZAS

Rewelacyjne rozwiązanie chroni Twój kręgosłup, bo włączysz i wyłączysz urządzenie z rękojmi, oprócz przycisku na korpusie odkurzacza. A wielofunkcyjność urządzenia pozwoli Ci na oszczędność czasu i zajęcie się istotniejszymi sprawami.

NOWOCZESNE WZORNICTWO

Nowoczesny design i rozwiązania dostarczone przez najlepszych inżynierów sprawiły, że system Security Clean jest nie tylko funkcjonalny, ale także bardzo stylowy. Wysoka jakość materiałów sprawia, że system ten posłuży Ci przez wiele lat.
security clean odkurzacz welmax

WIELOLETNIA GWARANCJA

Security Clean to jednorazowa inwestycja na wiele lat. Koniec z mopami, drogimi detergentami, szczotkami i jednofunkcyjnymi odkurzaczami-zakurzaczami!